Zapisz się na bezpłatny webinar prowadzony przez eksperta w leczeniu ran

Leczenie ran w czasach pandemii

TIME – nowoczesny model terapii

26 maja 2020 r. (wtorek)

}

godz. 18:30 – 19:30


Prowadząca

mgr Anna Mirosz, pielęgniarka specjalizująca się w leczeniu ran, członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran

Wydarzenie już się odbyło! Dziękujemy

Zapraszamy na ciekawy webinar z cyklu „Postępowanie z raną LIVE” prowadzony przez Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran i wydawnictwo naukowe Evereth Publishing

Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań.

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu ran, mgr Anna Mirosz, prowadząca cyklu konferencji regionalnych „Postępowanie z raną przewlekłą” opowie o strategii TIME i wprowadzi Państwa do tematyki leczenia ran oraz niezbędnej wiedzy dot. opieki nad raną.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prowadząca webinar

mgr Anna Mirosz – pielęgniarka specjalizująca się w leczeniu ran, wieloletni praktyk, członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran

Magister pielęgniarstwa, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła studia podyplomowe Prawo medyczne i farmaceutyczne, oraz wiele kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w dziedzinie leczenia ran przewlekłych i pielęgniarstwa chirurgicznego.

Od wielu lat zajmuje się leczeniem miejscowych ran przewlekłych w powiatowej Poradni Chirurgicznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim. Przewodnicząca Zespołu ds. profilaktyki i leczenia ran przewlekłych. Autorka publikacji w czasopismach o leczeniu ran. Organizatorka szkoleń i konferencji dla personelu medycznego. Współautorka Poradnika edukacyjnego dla pacjentów chorych na cukrzycę zagrożonych powstaniem ZSC.

Top